MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 13407330
nr 1340 7330
Serveringsvagn
vitlackerat trä, 1900-talets andra hälft. Längd: 74 cm. Djup: 49 cm. Höjd: 62 cm
Kondition: bruksslitage, smärre missfärgningar
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:20:50
10/8 10:47:21